Boys Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. jacob brown (Fr), West Jefferson 11.93
2. Thomas Sulfridge (So), Southeastern 12.42
3. Mason Rowe (Fr), Southeastern 13.17
4. ty martin (Sr), West Jefferson 13.58
5. Dallas Coffey (Fr), Southeastern 13.60
6. noah Boucher (Sr), West Jefferson 15.14
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. jacob Kronk (So), West Jefferson 24.24
2. Dallas Coffey (Fr), Southeastern 27.79
3. Raif Weller (Sr), Southeastern 28.14
4. ty martin (Sr), West Jefferson 28.18
5. Connor Jimenez (So), Southeastern 29.49
6. Caleb Finney (So), Southeastern 30.04
7. noah Boucher (Sr), West Jefferson 31.85
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Thomas Sulfridge (So), Southeastern 56.44
2. Ayden Robinson (Fr), Southeastern 1:03.70
3. Connor Jimenez (So), Southeastern 1:03.96
4. charles stephens (Fr), West Jefferson 1:05.71
5. jacob brown (Fr), West Jefferson 1:08.54
800 Meter Run
  NAME TIME
1. owen clerico (So), West Jefferson 2:20.61
2. charles stephens (Fr), West Jefferson 2:41.81
3. Chad Spencer (Fr), Southeastern 2:54.33
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. charles stephens (Fr), West Jefferson 5:51.72
2. Chad Spencer (Fr), Southeastern 6:37.67
3. tim leskiv (Fr), West Jefferson 7:51.35
110 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Logan Howdyshell (So), Southeastern 18.63
2. Caden Barnes (So), Southeastern 20.41
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Logan Howdyshell (So), Southeastern 47.11
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. West Jefferson 51.05
2. Southeastern 54.12
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Southeastern 1:48.35
2. West Jefferson 1:48.44
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. West Jefferson 3:55.28
2. Southeastern 4:12.04
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Southeastern 12:01.88
Shotput
  NAME DIST/HT
1. spencer postle (Jr), West Jefferson 31'03.50"
2. Caleb Finney (So), Southeastern 30'01.50"
3. Cody Clark (Fr), Southeastern 27'01.25"
4. Peyton Hamilton (Fr), Southeastern 26'04.75"
5. gabe cutler (So), West Jefferson 25'10.00"
6. Tim Crable (Jr), Southeastern 25'03.00"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Caleb Finney (So), Southeastern 71'09.00"
2. spencer postle (Jr), West Jefferson 65'08.00"
3. Tim Crable (Jr), Southeastern 63'01.00"
4. cyril peter (So), West Jefferson 62'10.00"
5. Peyton Hamilton (Fr), Southeastern 62'05.00"
6. Cody Clark (Fr), Southeastern 57'11.00"
7. jacob brown (Fr), West Jefferson 53'02.00"
8. gabe cutler (So), West Jefferson 47'09.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. A.J Keyt (Jr), West Jefferson 19'06.00"
2. jacob Kronk (So), West Jefferson 17'06.00"
3. Caden Barnes (So), Southeastern 16'10.00"
4. Mason Rowe (Fr), Southeastern 14'04.25"
5. John Finney (Sr), Southeastern 13'03.50"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. owen clerico (So), West Jefferson 5'04.00"
2. Thomas Sulfridge (So), Southeastern 5'02.00"
3. Mason Rowe (Fr), Southeastern 5'00.00"