Girls Track

100 Meter Dash
  NAME TIME
1. Olivia Skillings (Fr), Mechanicsburg 13.75
2. tennessee jennings (Jr), West Jefferson 14.50
3. maddi gous (Jr), West Jefferson 14.54
4. Lani Wilhelm (Jr), Mechanicsburg 14.82
5. Makayla Robinson (Jr), Southeastern 15.08
6. aliyanna soloha (Jr), West Jefferson 15.10
7. Jana Honer (So), Southeastern 15.38
8. Cordelia Rice (Jr), Southeastern 15.55
9. mia cambell (Fr), West Jefferson 15.87
200 Meter Dash
  NAME TIME
1. Mary Sulfridge (Fr), Southeastern 28.92
2. maddi gous (Jr), West Jefferson 29.88
2. maddi gous (Jr), West Jefferson 29.88
4. Aubree Moore (So), Southeastern 29.96
5. katie stephens (Fr), West Jefferson 30.78
6. aliyanna soloha (Jr), West Jefferson 31.26
7. Lani Wilhelm (Jr), Mechanicsburg 31.43
8. emily farrand (So), West Jefferson 31.94
9. Makayla Robinson (Jr), Southeastern 31.98
10. Cordelia Rice (Jr), Southeastern 32.20
11. Jana Honer (So), Southeastern 33.09
12. Libby Dean (Sr), Mechanicsburg 33.51
13. jessica fling (Jr), West Jefferson 33.74
400 Meter Dash
  NAME TIME
1. Lily Bertemes (Jr), Southeastern 1:02.37
2. Aubree Moore (So), Southeastern 1:05.30
3. Mary Sulfridge (Fr), Southeastern 1:07.22
4. Grace Forrest (Sr), Mechanicsburg 1:08.51
5. jessica fling (Jr), West Jefferson 1:14.48
5. jessica fling (Jr), West Jefferson 1:14.48
7. emily farrand (So), West Jefferson 1:15.65
8. Jordan Soule (Jr), Southeastern 1:17.06
9. Shelby Nicholson (Fr), Southeastern 1:29.33
800 Meter Run
  NAME TIME
1. Lily Bertemes (Jr), Southeastern 2:33.93
2. Grace Forrest (Sr), Mechanicsburg 2:47.15
3. autumn lewis (So), West Jefferson 2:54.96
4. Makayla Robinson (Jr), Southeastern 3:15.28
5. Libby Schiederer (Fr), Mechanicsburg 3:25.18
6. Jerica Summers (Sr), Southeastern 3:34.13
1600 Meter Run
  NAME TIME
1. Kaleigh Clark (Jr), Southeastern 6:45.04
2. Kate Moore (Jr), Mechanicsburg 7:02.89
3. emily clark (So), West Jefferson 7:25.58
4. Zoey Workman (Fr), Southeastern 8:45.33
5. Shelby Nicholson (Fr), Southeastern 8:58.06
6. riley marshall (Jr), West Jefferson 9:42.75
3200 Meter Run
  NAME TIME
1. emily clark (So), West Jefferson 15:14.23
2. riley marshall (Jr), West Jefferson 23:21.24
100 Meter High Hurdles
  NAME TIME
1. Peyton Isaac (Sr), Southeastern 17.36
2. Jana Honer (So), Southeastern 21.24
3. Bailey Stapleton (Fr), Mechanicsburg 22.87
300 Meter IM Hurdles
  NAME TIME
1. Peyton Isaac (Sr), Southeastern 51.68
2. Bailey Stapleton (Fr), Mechanicsburg 1:02.73
3. Kate Moore (Jr), Mechanicsburg 1:05.89
400 Meter Relay
  NAME TIME
1. West Jefferson 57.90
2. Mechanicsburg 1:00.15
3. Southeastern 1:00.66
800 Meter Relay
  NAME TIME
1. Southeastern 1:54.58
2. West Jefferson 2:01.88
3. Mechanicsburg 2:02.66
1600 Meter Relay
  NAME TIME
1. Southeastern 4:25.08
2. West Jefferson 4:42.78
3. Mechanicsburg 5:32.76
3200 Meter Relay
  NAME TIME
1. Southeastern 13.24
2. West Jefferson 12:05.39
Shotput
  NAME DIST/HT
1. kaitlyn campbell (Jr), West Jefferson 33'10.00"
2. Kara Bebout (So), Mechanicsburg 29'07.75"
3. Layni Bonifay (Fr), Southeastern 28'08.75"
4. Payton Murphy (Jr), Mechanicsburg 28'07.25"
5. Kelsey Clemans (So), Southeastern 25'00.25"
6. emma brown (So), West Jefferson 21'04.50"
7. harley johnson (Sr), West Jefferson 20'00.00"
8. mia cambell (Fr), West Jefferson 19'05.00"
9. Skylee Miller (Fr), Southeastern 18'07.75"
10. allison vaught (Fr), West Jefferson 18'00.00"
11. Zoey Workman (Fr), Southeastern 15'04.50"
Discus
  NAME DIST/HT
1. Payton Murphy (Jr), Mechanicsburg 101'01.00"
2. Layni Bonifay (Fr), Southeastern 87'00.00"
3. Kelsey Clemans (So), Southeastern 85'07.00"
4. Alana Kramer (So), Mechanicsburg 79'09.00"
5. kaitlyn campbell (Jr), West Jefferson 68'01.00"
6. Zoey Workman (Fr), Southeastern 58'10.00"
7. Skylee Miller (Fr), Southeastern 55'06.00"
8. arianna frybarger (Fr), West Jefferson 53'08.00"
9. emma brown (So), West Jefferson 45'10.00"
10. allison vaught (Fr), West Jefferson 42'01.00"
11. mia cambell (Fr), West Jefferson 36'06.00"
Long Jump
  NAME DIST/HT
1. Olivia Skillings (Fr), Mechanicsburg 15'04.00"
2. autumn lewis (So), West Jefferson 13'05.50"
3. austyn cordle (Fr), West Jefferson 12'11.00"
4. Kaleigh Clark (Jr), Southeastern 12'03.00"
5. Jana Honer (So), Southeastern 12'02.05"
6. Taylor Miller (So), Mechanicsburg 11'07.00"
7. Cordelia Rice (Jr), Southeastern 9'10.75"
High Jump
  NAME DIST/HT
1. Lily Hudson (Jr), Southeastern 5'00.00"
Pole Vault
  NAME DIST/HT
1. Grace Forrest (Sr), Mechanicsburg 7'06.00"
2. Libby Schiederer (Fr), Mechanicsburg 6'00.00"